‎

link do strony Biuletyn Informacji Publicznej BIP na której znajdują się statystyki zdawalności na prawo jazdy A w różnych krakowskich szkołach. Jako Asior jesteśmy dumni z naszych znakomitych wyników. Na przestrzeni kilku ostatnich kwartałów nasza zdawalność była niezmiennie równa 100% lub bliska temu wynikowi.

Link (kliknij tutaj i przejdź do punktu 6 na stronie)

Zastanawiacie się jaką wybrać szkołę motocyklową mając tak duży wybór i konkurencję na rynku.
Jednym z podstawowych kryteriów powinna chyba być wieloletnie doświadczenie w takim właśnie szkoleniu(szkolimy od 2011r), a także osiągane wyniku, plasujące nas od samego początku w czołówce zdawalności wśród Krakowskich ośrodków (można to sprawdzić na oficjalnej stronie BIP Kraków, nr ośrodka”00293″).

Kadra instruktorska stale podnosi swoje umiejętności dydaktyczne będące cały czas na „topie” rożnego rodzaju nowinek szkoleniowych.
Ośrodek cały czas inwestuje w odpowiednie zaplecze techniczne, dysponuje odpowiednim wyposażeniem dla kursantów (kaski, kombinezony, ochraniacze kolan, łokci itp) oraz motocykle zawsze takiej samej marki i typu jak na egzaminie w MORD Kraków.

Wiemy że aby zdać dzisiaj egzamin na prawo jazdy motocyklowe, trzeba oprócz fachowego podejścia do kursanta , wyszkoli go na takim motocyklu na jakim będzie zdawał egzamin. Na wydzielonym placu manewrowym mieszczącym się w centrum Krakowa (ul. Prądnicka 32) dysponujemy duża ilością miejsca by można ćwiczyć wszystkie ustawowe zadania, a także profesjonalny sprzęt do pomiaru prędkości na „slalomie szybkim” i przy „omijaniu przeszkody” a także do „hamowania awaryjnego”.

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.