Andrzej Skwara

Instruktor

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat motocykli "od zawsze". Zajęcia z nim prowadzone od 2010r. są napełnione wiedzą teoretyczną i praktyczną o sztuce kierowania motocyklem. Indywidualny, dostosowany do wiedzy i umiejętności kursanta a także do szybkości przyswajania przez niego wiedzy sposób prowadzenia zajęć, owocuje od początku bardo wysoką zdawalnością na egzaminie państwowym (co można sprawdzić i potwierdzić w niezależnych instytucjach: BIP m.Krakowa oraz MORD Kraków). Nie jest dla niego problemem siąść na motocykl i pokazać kursantowi wszystkie zadania egzaminacyjne na placu manewrowym co niewątpliwie pozytywnie wpływa na przyjmowanie wiedzy i podpatrywania prawidłowych zachowań przy wykonywaniu zadań określonych w Ustawie ale także wyrobienie sobie opinii że instruktor to nie tylko "teoretyk" ale praktyk, który wie o czym mówi z kursantem. Zajęcia w ruchu miejskim prowadzone są na dwóch motocyklach, a bardzo dobra znajomość topografii miasta oraz miejsc "odwiedzanych" przez egzaminatorów na egzaminie państwowym dopełnia miarę sukcesów i zdobycie prawa jazdy od pierwszego podejścia.

Uczy od:

2010 r.

Konrad Żurek

Instruktor i wykładowca kat B,B1 B+E , A , A2 , A1, AM, C, C1, C+E, D, D1, D+E , T. Tak to wszystkie możliwe.

Uprawnienia instruktora zdobył już w wieku 21 lat w 2006 roku i od tej pory jest ciągle w zawodzie. Konrad jest instruktorem z ogromnym doświadczeniem i w dalszym ciągu poszerza swoje wykształcenie instruktorskie poprzez szkolenia w kraju i za granicą. Może szkolić kierowców każdej kategorii. Dzięki jego profesjonalnemu podejściu do pracy i bardzo dobremu psychologicznemu podejściu do każdego kursanta można śmiało powiedzieć, że w Polsce jeżdżą już tysiace jego wychowanków:). Ceniony za duże zaangażowanie, charyzmę, cierpliwość, umiejętność przekazywania wiedzy i poczucie humoru. Konrad jest instruktorem wymagającym, ale przy tym ma świetny kontakt z kursantami i bardzo indywidualnie podejście do każdego. Jest osobą niezwykle cierpliwością i wyrozumiałą i to wszystko rzutuje na ogromną zdawalność egzaminów przez jego kursantów. Większość jego uczniów to osoby, które przychodzą na kurs z polecenia absolwentów. Konrad ma również ogromną wiedzę mechaniczną i z powodzeniem naprawi nie jedną usterkę w motocyklu, czy samochodzie.

Uprawnienia od:

2006 r.

‎‎‎‎‎‎‎‎‏‏‎ ‎

Zapisz się na kurs!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.