Warunki które należy spełnić żeby móc się ubiegać o dofinansowanie

• miejsce zamieszkania, pracy lub nauki – Małopolska
  • jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników
  • masz skończone 25 lat, a nie masz jeszcze 50 lat i masz wykształcenie nie wyższe niż ukończone liceum lub technikum (maksymalnie do poziomu zdanej matury) LUB
  • masz skończone 50 lat

Jak zapisać się na kurs i skorzystać z bonu

1. Zarejestruj się na stronie: Pociąg do kariery
  2. Spotkaj się z doradcą zawodowym – spotkania odbywają się za pośrednictwem internetu – przez Skype.
  3. Na stronie Bazy Usług Rozwojowych (BUR) sprawdź kursy które oferujemy: lista kursów
  4. Na stronie Pociąg do Kariery zamów bony
  5. Wojewódzki Urząd Pracy przygotuje umowę. Zostanie ona przysłana pocztą, należy podpisać i odesłać.
  6. Załóż Profil Kandydata na Kierowcę – PKK.
  7. W ciągu 14 dni od podpisania umowy wpłać wkład własny. Jego wysokość i numer konta są określone w umowie. Tytuł wpłaty to numer umowy.
  8. Po zaksięgowaniu wpłaty dostaniesz email od Operatora finansowego. Znajdziesz w nim informację o bonach, login do systemu elektronicznego i kod weryfikacyjny. Dzięki niemy sprawdzisz status Twoich bonów. Kod weryfikacyjny podajesz po zapisaniu się na kurs.
  9. W Bazie Usług Rozwojowych zapisz się na interesujący Cię kurs (lista kursów).  Przed zapisaniem się musisz mieć wyrobiony Profil Kandydata na Kierowcę.
  10. Ktoś z naszej firmy się z Tobą skontaktuje. Będziemy potrzebowali Twojego kodu weryfikacyjnego i numeru PESEL. Zarezerwujemy miejsce i podpiszemy umowę. BUR poinformuje Cię o przyjęciu przez naszą szkołę. Operator finansowy również skontaktuje się mailowo – prześle informację o bonach i kod pozwalający rozliczyć usługę.
  11. Przed kursem zgłoś się do biura, podpiszemy umowę i wykonamy test kompetencji.
  12. W przypadku przerwania udziału w kursie lub nie otrzymania potwierdzenia osiągnięcia efektów szkolenie – Ty ponosisz koszt całego kursu.
  13. Po zakończeniu kursu podaj nam swój kod, żebyśmy mogli potwierdzić zakończenie kursu.
  14. Oceń kurs w BUR. Musisz to zrobić, inaczej sam pokryjesz koszt kursu. Po ocenie dostaniesz fakturę.
  15. Ostatni punkt – zapisz się na Egzamin teoretyczny i dostarcz nam potwierdzenie obecności.