Szanowni przyszli motocykliści, jest nam bardzo miło poinformować, że nasza szkoła motocyklowa, osiągnęła za ubiegły rok najwyższy procent zdawalności na kategorię A prawa jazdy na motor. Ponadto w pierwszym półroczu adepci, którzy ukończyli nasze szkolenie motocyklowe uzyskali 100 procentową zdawalność egzaminu. Osiągnęliśmy taki wynik także w 2015 roku. Nasze szkolenia motocyklowe oraz odpowiednio wdrażane przez nas indywidualne podejście do kursantów, owocuje najwyższą zdawalnością i uzyskanymi wynikami na egzaminie państwowym statystyka zdawalności (podpunkt 6.) co można sprawdzić i porównać w niezależnej instytucji jaką jest Urząd Miasta Krakowa, która prowadzi nadzór nad szkołami jazdy oraz gromadzi informacje o uzyskanych wynikach

W każdym roku prowadzenia naszej działalności szkoleniowej dokładamy wszelkich starań żeby prowadzić szkolenia tak, aby nasi kursanci nie tylko zdawali egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem ale by ich zadowolenie przekładało się na liczbę poleceń i rekomendacji naszej szkoły motocyklowej.

Zapisz się na nasz kurs. Kliknij żeby zobaczyć listę najbliższych terminów