Zaprasza na rozpoczęcie zajęć teoretycznych w okresie zimowym. W każdym dowolnym terminie, poprzedzającym sezon praktycznych szkoleń motocyklowych. Nasza szkoła motocyklowa może pochwalić się najwyższą zdawalnością na egzaminie państwowym dla kat. A, w ubiegłym sezonie motocyklowym.

Profesjonalne oraz indywidualne podejście do kursantów i tematu szkoleń motocyklowych zaowocowało wysoką zdawalnością oraz tym że nasi absolwenci polecają naszą szkołę. Rozpoczynając zajęcia teoretyczne szkolenia motocyklowego, można dowolnie wybrać sobie sposób szkolenia. Jeżeli ktoś dysponuje czasem może przychodzić na salę wykładową i uczestniczyć w wykładach teoretycznych lub przygotowywać się indywidualnie w domu do państwowego egzaminu teoretycznego. Po rozpoczęciu sezonu motocyklowego pozostanie do wyszkolenia już tylko sama jazda praktyczna, co znacząco skróci czas oczekiwania do uzyskania wymarzonego prawa jazdy na motocykl.

Oddajemy do dyspozycji naszych kursantów, chcących posiąść umiejętności oraz dokument uprawniający do kierowania motocyklem pojazdy takie jak na egzaminie w MORD Kraków. Kursanci szkoleni są przez wszystkie godziny zajęć na motocyklach egzaminacyjnych (bez żadnych przejściówek), co bardzo istotnie rzutuje na wynik końcowy.

Pojazdy jakimi dysponujemy to :
Yamaha MT-07 , dla kat.A
Yamaha MT-07 , dla kat.A2 – zmniejszona moc
Yamaha YBR 125 Custom , dla kat. A1
Romet ZK 50 dla kat.AM

Nasi kursanci szkolący się na motocyklach mają do dyspozycji w pełni wyposażony plac manewrowy w urządzenia elektroniczne do pomiaru prędkości na slalomie szybkim i przy omijaniu przeszkody. Plac jest wydzielony o odpowiedniej długości tak by kursanci mogli osiągać odpowiednie prędkości przy wykonywaniu zadań egzaminacyjnych.

Zadzwoń już teraz i zapytaj o terminy kursów: 607 67 68 57!