Miło nam poinformować szanowne grono naszych sympatyków i absolwentów ,którzy z nami pracowali przez minione lata , że UM Krakowa ,sprawujący nadzór nad szkołami nauki jazdy, opublikował statystyki zdawalności za kolejny okres i nasza szkoła motocyklowa po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce wśród liczących się ośrodków szkolenia kierowców w Krakowie. Informację taką można znaleźć na stronie Miasta Krakowa , wprowadzając w wyszukiwarkę: bip krakow zdawalność. . Jesteśmy bardzo dumni , że nasze metody i sposób szkolenia ,indywidualne podejście do osób szkolonych przyniosły znów wspaniały owoc w postaci zdanych egzaminów za pierwszym podejściem.
Zapraszamy już teraz do zapisów na prawo jazdy w kategoriach motocyklowych w sezonie 2023r. , gdyż w okresie zimowym można załatwić sobie obowiązek zaliczenia „teorii” a wraz z nastaniem wiosny ,wsiadamy na motocykl i dopinamy zajęcia praktyczne.
Zapraszam AS.